David Šindelář

“Mé fotky, Váš příběh”

Tel.: +420 739 407 949

info@sindelardavid.cz

www.sindelardavid.cz

IČ: 05468671

O mně

Fotograf zabývající se především fotografováním svateb, maturitních plesů, reportáží, ale i portrétů, produktových fotografií aj.

Mám zájem o
Mám zájem o
Svatební foto
Maturitní foto
Portréty
Reportáž
Gastronimii
TFP focení

Služby

Svatby

Svatební den přichází pouze jedenkrát za život. Tento den D je pro Vás plný emocí, lásky, slz štěstí a dojetí. Je naplněn okamžiky, které budete milovat navždy.

Dovolte mi být toho součástí a zachytit pro Vás ty nejdůležitější okamžiky.

Maturitní plesy

Fotografuji průběh celého maturitního plesu a to: příchod hostů, nástup studentů, šerpování, předání daru, přípitek, společné foto, sbírání mincí, doprovodné programy, sólo s profesory, volnou zábavu, skupinky studentů s rodiči, odšerpování a další snímky na přání.

Portréty

Rádi byste si alespoň jednou vyzkoušeli roli modela nebo modelky?

Společně nafotíme portrétní fotografie v exteriéru nebo interiéru podle vašeho přání.

Reportáže

Pořádáte nějakou událost, akci nebo sešlost? Pokud ano, pravděpodobně si zaslouží být fotograficky zachycena, ať už pro zachování vzpomínek nebo třeba k další prezentaci. Nafotím pro vás jakoukoliv akci a poutavě zachytím její průběh a atmosféru.

Gastronomie

Fotografování gastronomie, jídel, pokrmů, lahůdek a cukrovinek. Možnost fotografování těchto produktů přímo u zákazníka

TFP focení

Zajímavým tvářím, netradičním nápadům a nevšedním realizacím nabízím také TFP focení především v Mostě a blízkém okolí (interiér, exteriér), formu spolupráce, kde ani jedna ze stran nemá nárok na honorář a fotky tak slouží především k rozšíření portfolia fotografa, modela či modelky, atd..