Svatební den přichází pouze jedenkrát za život. Tento den D je pro Vás plný emocí, lásky, slz štěstí a dojetí. Je naplněn okamžiky, které budete milovat navždy.

Dovolte mi být toho součástí a zachytit pro Vás ty nejdůležitější okamžiky.

Individuální a proaktivní přístup

Zaměření na kvalitu, před kvantitou

Předání fotek v plné kvalitě

Žádný limit počtu fotek

Online chráněná galerie

Ceník pro rok 2020

Obřad

5 000,- Kč

Fotograf dokumentuje průběh obřadu, skupinové fotografie a portrétní fotografie novomanželů

Obřad

Skupinové foto

Svatební portréty

PŮL DNE

9 000,- Kč

Fotograf dokumentuje půl dne (od cesty na obřad, průběh obřadu, skupinové fotografie, portrétní fotografie novomanželů, zahájení hostiny, proslovy, fotografování hostů, fotografování detailů, momentky)

Předsvatební schůzka

Ranní přípravy

Obřad

Skupinové foto

Svatební portréty

Svatební hostina

USB Disk

50ks fotek 10x15cm

Svatební den

14 000,- Kč

Fotograf dokumentuje průběh celého dne (od ranních příprav ženicha i nevěsty, cesta na obřad, průběh obřadu, skupinové fotografie, portrétní fotografie novomanželů, zahájení hostiny, proslovy, fotografování hostů, fotografování detailů, momentky, tanec a večerní zábava).

Předsvatební schůzka

Předsvatební focení

Ranní přípravy

Obřad

Skupinové foto

Svatební portréty

Svatební hostina

Večerní zábava

USB Disk

100ks fotek 10x15cm

Na fotografie se můžete těšit v digitální podobě v online chráněné galerii a na svatebním flashdisku, která bude ve dřevěné krabičce s vytištěnými fotky. Na flashdisku budou jak v plném rozlišení pro tisk, tak i ve zmenšeném rozlišení pro snadné sdílení například na sociálních sítích. Všechny vybrané fotografie jsou upravené a u novomanželských portrétů je v ceně také retuš. Doprava do 40 km kolem Mostu je v ceně balíčku, nad 50 km připočítávám 6Kč za kilometr. (Pro balíček “obřad” se doprava zdarma netýká, stejně tak i předání fotek na flashdisku). Rezervace svatby je závazná až po uhrazení zálohy 2000,- Kč na objednané služby.

David Šindelář

“Mé fotky, Váš příběh”

Tel.: +420 739 407 949

info@sindelardavid.cz

www.sindelardavid.cz

IČ: 05468671

O mně

Fotograf zabývající se především fotografováním svateb, maturitních plesů, reportáží, ale i portrétů, produktových fotografií aj.

Mám zájem o
Mám zájem o
Svatební foto
Maturitní foto
Portréty
Reportáž
Gastronimii
TFP focení

Další služby

Maturitní plesy

Fotografuji průběh celého maturitního plesu a to: příchod hostů, nástup studentů, šerpování, předání daru, přípitek, společné foto, sbírání mincí, doprovodné programy, sólo s profesory, volnou zábavu, skupinky studentů s rodiči, odšerpování a další snímky na přání.

Portréty

Rádi byste si alespoň jednou vyzkoušeli roli modela nebo modelky?

Společně nafotíme portrétní fotografie v exteriéru nebo interiéru podle vašeho přání.

Reportáže

Pořádáte nějakou událost, akci nebo sešlost? Pokud ano, pravděpodobně si zaslouží být fotograficky zachycena, ať už pro zachování vzpomínek nebo třeba k další prezentaci. Nafotím pro vás jakoukoliv akci a poutavě zachytím její průběh a atmosféru.

Gastronomie

Fotografování gastronomie, jídel, pokrmů, lahůdek a cukrovinek. Možnost fotografování těchto produktů přímo u zákazníka

TFP focení

Zajímavým tvářím, netradičním nápadům a nevšedním realizacím nabízím také TFP focení především v Mostě a blízkém okolí (interiér, exteriér), formu spolupráce, kde ani jedna ze stran nemá nárok na honorář a fotky tak slouží především k rozšíření portfolia fotografa, modela či modelky, atd..